dowolna

Działki na sprzedaż Kielno - Oferty sprzedaży działek

44 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

44 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kielno

Kielno,pomorskie

99 000 zł735 m² 134,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż jedna z dwóch działek budowlanych mniejsza działka o powierzchni 735m2 większa działka o powierzchni 745m2 Działka położona jest tuż przy Jeziorze Marchewo, miejsce bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Bema

Kielno,pomorskie

375 100 zł3 410 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka rzemieślnicza w kształcie nieregularnego trapezu, zlokalizowana w Kielnie przy granicy z lasem, z możliwością prowadzenia rzemiosła uciążliwego. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Bema

Kielno,pomorskie

579 700 zł3 410 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Ogłoszenie prywatne: przedstawiam wyjątkową ofertę inwestycyjną, czyli działkę przemysłową/budowlaną o powierzchni 3410m2. Położoną na granicy Koleczkowa, w Kielnie (gmina Szemud) przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kielno

Kielno,pomorskie

325 000 zł1 599 m² 203,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona w centrum wioski, z widokiem na wodę wraz z obszerną panoramą Kielna, działka pod dom nad jeziorem, 20 min od Gdyni. Pow. 1599 m2 z kompletem mediów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kielno

Kielno,pomorskie

74 060 zł1 058 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie usytuowane działki budowlane od 1013 m 2 do 1600 m 2. Działki położenie niedaleko jeziora oraz lasu. Przepiękne widoki ze względu na wzniesienie na jakim się znajdują. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kielno

Kielno,pomorskie

862 120 zł21 553 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka inwestycyjna lub gospodarstwo o obszarze 21553 m2, na które składa się ziemia częściowo objęta planem zagospodarowania przestrzennego jako letniskowa z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Kielno

Kielno,pomorskie

2 010 000 zł20 100 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowo-usługowa Znakomicie usytuowane 2 ha produkcyjne- usługowe blisko centrum Kielna około 500 m. Ziemia znajduje się przy drodze wojewódzkiej łączącej Wejherowo z Chwaszczynem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona Kielno

Kielno,pomorskie

110 000 zł1 164 m² 94,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Pięknie położona działka w Kielnie. Działka graniczy z lasem i znajduje się na terenach rekreacyjnych. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przstrzennego stanowi teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kielno

Kielno,pomorskie

350 000 zł2 253 m² 155,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przepięknie usytuowana działka budowlana o powierzchni 2253 m 2 można dokonać podziału na dwie działki.Działka znajduje się w miejscowości Kielno - Bożanka.Usytuowana jest na lekkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kielno

Kielno,pomorskie

100 000 zł1 100 m² 90,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Super okazja! Atrakcyjne działki budowlane. Zostały wydane warunki zabudowy i zagospodarowania przestrzennego. Piękna, spokojna okolica. Blisko do centrum Kielna. Działki uzbrojone w wodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kielno

Kielno,pomorskie

130 004 zł1 223 m² 106,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1223 m 2 położona w bardzo zacisznym i intymnym miejscu. Znajduje się w miejscowości Leśno koło Kielna jadąc w kierunku Kowalewa.Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Kielno

Kielno,pomorskie

269 750 zł4 150 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż działkę rolną o pow. 4150m2 położonej w pięknym miejscu na pograniczu Kielna a Leśna. Teren kształtem zbliżony do kwadratu. Dojazd drogą polną, obok ściana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Kielno

Kielno,pomorskie

600 000 zł17 400 m² 34,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Prezentuję do sprzedaży dużą działkę rolną w kształcie wielokąta o pow. cał. 17400 m2 w Kielnie. Działka jest objęta miejscowym planiem zagospodarowania przestrzenego i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Kielno

Kielno,pomorskie

1 062 400 zł14 165 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż działkę rolną o pow. łącznej 14165 m2 położonej w pięknym miejscu na pograniczu Kielna a Leśnaj. Cała powierzchnia pusta, porośnięta trawą, lekko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kielno

Kielno,pomorskie

184 506 zł1 400 m² 131,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 1400 m2 o kształcie zbliżonym do prostokąta w zachodniej części Kielna gm. Szemud. Urokliwa okolica a działka przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kielno

Kielno,pomorskie

1 000 019 zł11 011 m² 90,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający Ofertę prowadzi Dagmara Kobylińska, tel. Na sprzedaż działka o powierzchni 11.011 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Matejki

Kielno,pomorskie

79 000 zł1 443 m² 54,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka pod zabudowę jednorodzinną w odległości ok 1 km od centrum Kielna w pobliżu drogi łączącej Kielno i Szemud. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Matejki

Kielno,pomorskie

69 000 zł1 252 m² 55,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Korzyści ze współpracy z nami to : - nadzór nad transakcją sprasowują doświadczeni pośrednicy licencja pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 118 nadana w 1999 i 8720 nadana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Kielno

Kielno,pomorskie

600 000 zł7 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Bardzo atrakcyjna działka w Kielnie o powierzchni 7500 m2. Położona z dala od głównych dróg w odległości 500 m od jeziora. Piękny teren rekreacyjny w sąsiedztwie lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Moniuszki

Kielno,pomorskie

180 000 zł1 400 m² 128,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kielno, duża wieś kaszubska położona w powiecie wejherowskim gmina Szemud, w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego na północ od jeziora Tuchomskiego. W odległości ok. 11km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Myśliwski Dwór

Kielno,pomorskie

185 000 zł1 610 m² 114,91 zł/m²

 

 

 

Kielno,pomorskie

112 000 zł1 400 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie pośrednika opłaca wyłącznie sprzedający! Na sprzedaż 5 dużych działek przeznaczonych pod budownictwo jednorodzinne, położonych w przepięknym, cichym miejscu w Kielnie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Bema

Kielno,pomorskie

126 000 zł1 333 m² 94,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka połozona w Kielnie z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe i usługi. Atrakcyjne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Moniuszki

Kielno,pomorskie

169 000 zł1 400 m² 120,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka ładnie położona, w odległości 200m od drogi Kielno-Szemud, nasłoneczniona. Ulica zabudowana nowymi domkami jednorodzinnymi. Uzbrojenie: prąd na działce, wodociąg i kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kaszubska

Kielno,pomorskie

170 620 zł1 796 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana na sprzedaż w miejscowości Kielno, działka uzbrojona posiadająca Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Bardzo blisko do drogi Prowadzącej w kierunkach Szemud - Chwaszczyno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Matejki

Kielno,pomorskie

94 860 zł1 054 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kielno to duża kaszubska wieś letniskowa położona w powiecie wejherowskim w gminie Szemud na północ od jeziora Tuchomskiego. Posiadamy tam do sprzedaży 17 działek z przeznaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kielno

Kielno,pomorskie

269 000 zł2 195 m² 122,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Promocyjna oferta! Na sprzedaż dwie graniczące ze sobą działki budowlane o łącznej powierzchni 2195 m2 w miejscowości Kielno, oddalone kilkanaście kilometrów od centrum Gdyni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kielno

Kielno,pomorskie

145 000 zł1 041 m² 139,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bardzo atrakcyjna oferta! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1041 m2 w miejscowości Kielno, oddalona kilkanaście kilometrów od centrum Gdyni oraz Gdańska. W sąsiedztwie zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Moniuszki

Kielno,pomorskie

180 000 zł1 400 m² 128,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w kształcie rombu o wymiarach: 33x51x20x55 m, pod budownictwo jednorodzinne, położona w atrakcyjnym miejscu Kielna. Płaska, nie zadrzewiona. W pobliżu powstają już domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kielno

Kielno,pomorskie

145 000 zł1 154 m² 125,65 zł/m²

 

 

 

Kielno,pomorskie

1 608 000 zł20 100 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Znakomicie usytuowane 2 ha produkcyjo- usługowe blisko centrum Kielna około 500 m. Ziemia znajduje się przy drodze wojewódzkiej łączącej Wejherowo z Chwaszczynem. Teren płaski , suchy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Kielno

Kielno,pomorskie

1 462 800 zł21 200 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Rewelacyjna działka pod względem inwestycyjnym ( jest podzielna), rezydencyjnym, gospodarczo-usługowym, deweloperskimitp. Ziemia w Kielnie o obszarze 20200 m2 z bardzo atrakcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kielno

Kielno,pomorskie

175 000 zł1 400 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w Kielnie 1400 m2.Działka usytuowana w zacisznym osiedlu domków jednorodzinnych. Niedaleko głównej drogi asfaltowej Oliwskiej prowadzącej z Chwaszczyna do Wejherowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kielno

Kielno,pomorskie

800 000 zł10 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ziemia rolna z przeznaczeniem pod usugi, produkcje ,handel i magazyny w Kielnie , usytuowana przy jednej z dróg asfaltowych prowadzącej z Kielna do Koleczkowa, uzbrojona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kielno

Kielno,pomorskie

350 000 zł2 253 m² 155,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przepięknie usytuowana działka budowlana o powierzchni 2253m2 można dokonać podziału na dwie działki.Działka znajduje się w miejscowości Kielno - Bożanka.Usytuowana jest na lekkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Kielno

Kielno,pomorskie

440 000 zł8 800 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę położona za domkami jednorodzinnymi, 200m od drogi głównej. Z działki jest ładny widok na pola i okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kielno

Kielno,pomorskie

114 000 zł1 900 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Sprzedam pięknie położona działkę budowlaną na wzniesieniu, niedaleko jeziora. Działka sąsiaduje z piękna rezydencją. Do działki przylega 5 działek również do sprzedania. Na działce prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Bema

Kielno,pomorskie

616 000 zł7 700 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna 7700 m2, nadaje się pod budowę Biedronki, lidla itp., możliwość prowadzenia uciążliwej działalności. Działka położona jest ~ 400 metrów od węzła(zjazdu).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kielno

Kielno,pomorskie

1 463 628 zł21 212 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż idealna działka pod Twoją inwestycję! Działka budowlano- usługowa o powierzchni 21 212 m2 w miejscowości Kielno to idealne miejsce na budowę osiedla deweloperskiego-domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Kielno

Kielno,pomorskie

690 000 zł7 500 m² 92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na pięknej, kaszubskiej wsi, w otoczeniu lasu, łąk i pól, na sprzedaż działka o powierzchni 7500 m2 o zróżnicowanej rzeźbie terenu. Na terenie działki znajduje się staw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Myśliwski Dwór

Kielno,pomorskie

185 000 zł1 610 m² 114,91 zł/m²