dowolna

Działki na sprzedaż Kielno - Oferty sprzedaży działek

44 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

44 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kielno

Kielno,pomorskie

112 000 zł1 400 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie pośrednika opłaca wyłącznie sprzedający! Na sprzedaż 5 dużych działek przeznaczonych pod budownictwo jednorodzinne, położonych w przepięknym, cichym miejscu w Kielnie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Kielno

Kielno,pomorskie

260 000 zł3 142 m² 82,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Super inwestycja! Jedna z czterech działek rolnych położonych w miejscowości Kielno o powierzchni od 3142 m2 do 4053 m2. Działka płaska, kształtem zbliżona do prostokąta, usadowiona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Moniuszki

Kielno,pomorskie

180 000 zł1 400 m² 128,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w miejscowości Kielno o pow. 1400 m2. Zgodnie z planem zagospodarowania - pod zabudowę jednorodzinną, z możliwością prowadzenia również działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Strażacka

Kielno,pomorskie

204 320 zł1 277 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka usytowana na trasie kielno - czeczewo oddalona od Gdyni o ok. 18 km, teren płaski, w kształcie trójkąta. Dojazd drogą gminną. Sa warunki zabudowy. Uzbrojenie w drodze: woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Kielno

Kielno,pomorskie

45 000 zł1 167 m² 38,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Możliwość wybudowania domu całorocznego z możliwością zmeldowania, o wysokości 8m i pokryciu powierzchni działki 20%.Bardzo ładna okolica, do brzegu jeziora 200m , do drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kielno

Kielno,pomorskie

300 000 zł625 m² 480 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę budowlaną w centrum kielna, ostatnia taka nieruchomość w kielnie, na działce rozpoczeta budowa domu z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej ,idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kielno

Kielno,pomorskie

176 220 zł1 780 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 1.780m2 pod zabudowę jednorodzinną. Dogodny dojazd drogą asfaltową. Łatwa komunikacja z Trójmiastem. Dużo przestrzeni i zieleni. Cudowne miejsce do całorocznego zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Oliwska

Kielno,pomorskie

489 000 zł7 667 m² 63,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna, w pełni uzbrojona działka w Kielnie na sprzedaż. Łączna powierzchnia działki wynosi 7667 m2, teren przeznaczony pod budowę to około 3000 m2. Działka znajduje się bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Słoneczna

Kielno,pomorskie

185 000 zł1 100 m² 168,18 zł/m²

 

 

 

Kielno,pomorskie

1 200 000 zł30 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położenie: atrakcyjna działka rolna - siedliskowa w Kielnie, w Gminie Szemud okolica: położona przy jeziorze 1km. W pobliżu las, nowe i stare zabudowania jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kielno

Kielno,pomorskie

195 800 zł1 780 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dojazd do działki drogą asfaltową. Położona w bliskości powstającego skupiska domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Kielno

Kielno,pomorskie

2 250 000 zł30 000 m² 75 zł/m²

 

 

 

Kielno,pomorskie

85 000 zł1 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane W kielnie. Działki budowlane w centrum Kielna,pięknie malowniczo położone,w otoczeniu lasu. O pięknym krajobrazie z widokiem na jezioro Tuchomek. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Kielno

Kielno,pomorskie

1 100 000 zł20 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna o powierzchni 2 hektarów, położona w miejscowości Kielno Rębiska. Dojazd do działki drogą gminą utwardzoną. W pobliżu las, zabudowania mieszkalne. Wodociąg na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Kielno

Kielno,pomorskie

222 000 zł2 490 m² 89,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rekreacyjna z możliwością przekształcenia na budowlaną. Teren wzgórz morenowych, łąki, malownicze widoki. Kontakt: piotr Potrykus tel:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kielno

Kielno,pomorskie

247 000 zł1 390 m² 177,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana, pr d przy granicy działki, woda do przył czenia znajduje się w drodze, doazd drog gminn , teren płaski, suchy. Działka znajduje się na nowo powstaj cym niewielkim osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Kielno

Kielno,pomorskie

300 000 zł2 400 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka rolna sąsiadująca z budowlanymi, 200m do jeziora, 100m do lasku, sklepy , stadniny konne w okolicy, szkoła, media w pobliżu, 2400m2, na zdjęciu działka nr 6

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kielno

Kielno,pomorskie

456 400 zł3 260 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne, o pow. 3260 m2, położona w bardzo przytulnym zakątku miejscowości Kielno. Bardzo dobrze skomunikowana z centrum miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kielno

Kielno,pomorskie

477 400 zł3 410 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne, o pow. 3410 m2, położona w bardzo przytulnym zakątku miejscowości Kielno. Bardzo dobrze skomunikowana z centrum miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Myśliwski Dwór

Kielno,pomorskie

250 000 zł1 610 m² 155,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka płaska, z bardzo dobrym dojazdem, nasłoneczniona, uzbrojenie w drodze, aktualna decyzja o warunkach zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kielno

Kielno,pomorskie

529 000 zł5 100 m² 103,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zamieszkaj w spokojnej i malowniczej okolicy na Kaszubach! Na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy. Atuty: - fantastyczna okolica, - gwarantowana cisza i spokój, - sąsiedztwo.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij