Serce 0 Ulubione

Mieszkania do wynajęcia Kielno - Oferty wynajmu mieszkań

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

3 000 zł51,47 m² 58,29 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie "altus" ul Legionów mieszkanie z komórką lokatorską o powierzchni 51,47 m2, na drugim piętrze, słoneczne. Wygodne miejsce postojowe na większy samochód w hali.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł40,50 m² 91,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości- pobieramy prowizję Sopot - ul. Andera Budynek z 1962 roku, nadbudowa powyżej 3 piętra, na którym znajduje się lokal została oddana do użytku w 2025 Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł47,60 m² 59,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem oraz miejscem postojowym w hali garażowej. Mieszkanie znajduje się na pięknym, zielonym osiedlu Wolne Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł50,50 m² 65,35 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na wynajem oferujemy przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50.50 m , położone przy ulicy Słonimskiego 5, w dzielnicy Wrzeszcz.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł33,73 m² 57,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Umowa najmu na minimum rok czasu! Ładne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Kamiennym Potoku w Sopocie. Okolica bardzo cicha i spokojna przy samym lesie. Świetnie skomunikowana-bliskość skm.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł52,98 m² 74,56 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: mieszkanie mieści się przy ul. Chmielnej w Gdańsku, na Wyspie Spichrzów nad Motławą. Znajduje się na Starówce Gdańskiej w wyjątkowym jej miejscu, jakim jest Wyspa Spichrzów.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

homfi przedstawia przestronne mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, usytuowane w rozwijającej się dzielnicy Stogi, tuż przy plaży. Nieruchomość dostępna od 01.04.2026 r. Likoalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdyńska

Mosty(Kielno + 21 km)

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka o pow. 30m2 w Mostach z widokiem na morze! Mieszkanie znajduję się w kameralnym budynku z 2018r. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne w bardzo dobrym stanie, mieszkanie na wynajem. Mieszkanie zlokalizowane jest w Gdańsku Południe, na dzielnicy Jasień, blisko sąsiadującej dzielnicy Ujeścisko-Łostowice. Czerwona.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wybickiego

Kielno,pomorskie

2 500 zł80 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Na wynajem komfortowe i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o pow. 80m2 w Kielnie. Mieszkanie znajduje się na niskim parterze w nowoczesnym budynku dwu-piętrowym na terenie zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wybickiego

Kielno,pomorskie

2 500 zł75 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem komfortowe i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 75m2 w Kielnie. Mieszkanie znajduje się na parterze w nowoczesnym budynku dwu-piętrowym na terenie zamkniętym. Składa.